Neohodnoceno

BPP Sauna BYSTRÁ 2 208 x 208 x 200 cm

Skladem (>5 ks)
Kód: SAUNARORO208X208 4S
Značka: BPP
69 000 Kč
Kategorie: Sauny do interiéru
Hmotnost: 460 kg

Moderní luxusní interiérová sauna, vyrobená z výběrových kvalitních materiálů s vysokou úrovní opracování. Je určena pro využití v interiéru, svým designem doplňuje moderní wellness interiér.

Technický popis: Sauna je panelové konstrukce, jejíž předností je jednoduchá a rychlá montáž. Dodané díly jsou kompletně připraveny k montáži bez jakýchkoli úprav a dopasování a potřeby speciálního nářadí. Stěnové a střešní panely jsou vyrobeny z výběrového severského smrku tloušťky 40mm, což zajišťuje dostatečné tepelně izolační vlastnosti a rychlý ohřev při použití vhodných saunových kamen. Ve stěnách panelů jsou provrtány otvory pro rozvod elektrické instalace k peci a osvětlení. Dveře sauny jsou dodávány jako celek včetně zárubně, sklo je bezpečnostní tloušťky 8mm, čiré /na požadavek může být i bronzové /jako opce/ , orientace pravo-levá dle představy zákazníka. Prosklený stěnový panel pozitivně působí, sklo je bezpečnostní, čiré, osazení panelu je alternativní, vpravo nebo vlevo od dveří dle rozhodnutí zákazníka při montáži. Prosklený panel na požádání zákazníka lze nahradit celodřevěným. Kontaktní plochy interiérových dílů (saunové lavice, opěrky zad, meziopěrky, opěrky hlavy, podlahový rošt a kryt kamen) jsou ze světlé Abachi, nebo jako opce mohou být iz termoosiky. Je to výběrový materiál bez suků a jiných vad dřeva s nízkou tepelnou vodivostí.

Příslušenství sauny - součástí standardní dodávky je:

3 ks saunové lavice šíře 58 cm

2 ks opěrka zad

1 ks meziopěrka

2 ks podhlavník

1 ks podlahový rošt

1 ks kryt saunových kamen

1 ks kryt světla

Rozměry a balení:
Rozměry sauny - šířka/hloubka/výška - 208 x 208 x 200 cm rohová

Velikost palety / hmotnost: 210 x 120 x 80 cm, / 450 kg

Jako opci nabízíme: Saunová kamna dle výběru /doporučujeme 8-9 KW, saunové světlo , přívodní silikonový kabel SIHF-J 5x2,5mm k peci, silikonový kabel na saunové světlo SIHF-J 3x1,5mm

Související služby: - Doprava k zákazníkovi na Slovensku je zdarma< /p>

- Nabízíme následující služby jako opce: montáž sauny u zákazníka

Zpět do obchodu